Auris Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania w Warszawie.
Prowadzimy sprawy odszkodowawcze na etapie polubownym oraz reprezentujemy Klientów przed sądem w sprawie wszczętej przeciwko ubezpieczycielowi. Pomagamy przejść przez skomplikowane procedury odszkodowawcze, aby finalnie uzyskać odszkodowanie.

Powierzając nam swoją sprawę:

  • otrzymasz, co najmniej kilkukrotnie wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie od świadczeń uzyskanych bez wsparcia profesjonalnego prawnika;
  • otrzymasz kompleksową pomoc prawną na każdym etapie sprawy;
  • będziesz na bieżąco informowany o wszystkich podjętych czynnościach;
  • będziesz miał bezpośredni kontakt z prawnikiem zajmującym się Twoją sprawą;
  • pozbędziesz się stresu związanego z samodzielnym dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych.

Odszkodowania powypadkowe

Stłuczka? Kolizja? Wypadek? To duży problem dla każdego z nas. Szczególnie gdy ubezpieczyciel odmówił wypłacenia odszkodowania albo zaniżył jego wysokość. Niezależnie jak bardzo dolegliwy okazał się wypadek, odszkodowanie zazwyczaj nam się należy. Kompleksowo zajmiemy się Państwa sprawą i pomożemy w:

  • skompletowaniu dokumentów do uzyskania odszkodowania;
  • udzielimy bezpłatnej porady prawnej;
  • będziemy reprezentować Państwa przed sądem;
  • pozyskamy najwyższe możliwe odszkodowanie.

Odszkodowania za opóźniony/odwołany lot

Zgodnie z unijnym rozporządzeniem odszkodowanie będzie przysługiwać pasażerom w sytuacji, gdy opóźnienie jest większe niż 3 godziny od zaplanowanej godziny lądowania. Przewoźnik ma ponadto obowiązek zapewnić pasażerom wyżywienie, napoje, możliwość skorzystania z telefonu czy faksu. W przypadku odwołanego lotu mamy prawo żądać zapewnienia przelotu w najbliższym możliwym terminie bądź zwrotu kosztów biletu. Nie czekaj z realizacją swoich uprawnień. Skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria udzieli pomocy z wszystkimi formalnościami.

Odszkodowania za błędy medyczne

W przypadku, gdy do błędu lekarskiego doszło w szpitalu i nie minął rok od jego wystąpienia, osoby pokrzywdzone mogą zgłaszać swoje roszczenia do Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. W takim przypadku do Komisji należy złożyć dokumentację medyczną wykazującą poniesiony uszczerbek na zdrowiu jak również dokumenty wykazujące wysokość poniesionej szkody. Jeżeli komisja nie wyda satysfakcjonującego nas orzeczenia, swoich praw będziemy mogli dochodzić na drodze postępowania sądowego. Nasza kancelaria służy Państwu pomocą w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji jak również w wyegzekwowaniu roszczeń odszkodowawczych.

Odszkodowania za wypadki przy pracy

W przypadku gdy wypadek przydarzy nam się w pracy nie warto zadowalać się jedynie skromną rekompensatą wypłaconą przez ubezpieczyciela. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania z ZUS. Nie traćmy jednak szansy na uzyskanie dodatkowych przysługujących nam należności. Nasza kancelaria pomoże uzyskać je z korzyścią dla naszych Klientów.

Auris Kancelaria
Windykacja i odszkodowania
ul. Krucza 16/22 lok. 7 (4 piętro)
00-526 Warszawa

Telefon: 697 945 877
E-mail: kontakt@auriskancelaria.pl