Firma windykacyjna w Warszawie

Auris Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianej windykacji należności oraz w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych.
Nasza firma tworzona jest przez osoby, które nie tylko posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, ale również potrafią indywidualnie podejść do każdej zleconej sprawy.

Windykacja należności

Nasze działania nakierowane są na poprawę płynności finansowej Klientów, a w efekcie na ich zadowolenie. Kompleksowo zajmiemy się przekazaną nam sprawą – począwszy od kontaktu z dłużnikiem, poprzez windykację przedsądową i sądową, a na działaniach egzekucyjnych kończąc. Nasze doświadczenie gwarantuje skuteczne i szybkie odzyskanie długu. Dodatkową nagrodą jest dla nas satysfakcja Klienta.

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu windykacji należności, które będą idealnie skrojone do potrzeb naszych Klientów. Firma windykacyjna w Warszawie Auris Kancelaria reprezentuje indywidualne podejście do zleconej przez Klienta sprawy. Nie traktujemy wszystkich spraw jednakowo. Każde spotkanie rozpoczynamy od rozmowy i analizy dokumentacji. Następnie kontaktujemy się z dłużnikiem w celu podjęcia rozmów ugodowych. Proponujemy dobrowolne uregulowanie płatności w satysfakcjonującym obie strony terminie. Dokładamy przy tym starań, aby podjęte przez nas działania windykacyjne nie zepsuły relacji biznesowych pomiędzy naszym Klientem, a dłużnikiem. Dopiero w momencie braku reakcji ze strony dłużnika sporządzamy pozew i kierujemy sprawę do sądu. Po uprawomocnieniu się orzeczenia sądowego podejmiemy skuteczne działania egzekucyjne z majątku dłużnika.

Odszkodowania

Jedną ze specjalizacji naszej Kancelarii jest pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań w Warszawie. Naszą misją jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym, dochodzącym wypłaty odszkodowania od ubezpieczyciela. Pomagamy uzyskać rekompensatę za krzywdy i cierpienia oraz należne odszkodowanie majątkowe.

Należy pamiętać, że proces dochodzenia odszkodowania jest bardzo złożony i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, energii, a w szczególności wiedzy prawniczej. Powierzając sprawę naszej Kancelarii zostaniesz objęty indywidualną i kompleksową pomocą prawną. Z nami uzyskasz, zdecydowanie wyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie od świadczeń uzyskanych bez wsparcia profesjonalisty.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Auris Kancelaria
Windykacja i odszkodowania
ul. Krucza 16/22 lok. 7 (4 piętro)
00-526 Warszawa

Telefon: 697 945 877
E-mail: kontakt@auriskancelaria.pl